Svatba je neopakovatelná událost, která se obvykle koná jen jednou za život. Událost plná silných emocí, štěstí a radosti, ale také starostmi se všemi přípravami. Událost nabitá energií, kterou si přejete uchovat co nejdéle a na kterou si chcete uchovat vzpomínky až do konce života.

Svatební fotograf má proto velmi důležitou roli a zodpovědnost, kterou nesmí zklamat, protože fotografie jsou jednou z mála hmatatelných vzpomínek na Váš velký Den. Díky zkušenostem z focení eventů se vždy pečlivě na celou akci připravuji, abyste Vy mohli pustit starosti o focení z hlavy a věnovat se radostem a ostatním důležitým přípravám.

Je mi ctí nabídnout svatební focení i Vám. Záleží jen na Vás, zdali chcete fotit celý den nebo vybranou část. Vše doladíme osobně na předsvatební schůzce, abychom se trochu lépe poznali a Vy neměli na svatbě neznámého cizince.

Rádi byste rozeslali do světa své svatební oznámení nebo spustili svatební web s aktuálními fotografiemi? Předsvatební schůzku spojíme s párovým focením a Vy si tak i vyzkoušíte předem, jak Vám to nejlépe sluší a kde se cítíte nejkomfortněji.


Prožijte svatební příběhy štastných novomanželů
(klikněte na jejich fotografii)

Anička a Tomáš


Natálie a Petr


Janča a Petr


Verča a Jožka


Eva & Vladimír


Denča & Libor


Katka & Honza


Lenka & Tom


Anička & Jenda


Katka & Michal


Verča & Matěj


Lída & Martin


Kristýna & Radek


Adéla & Václav


Monča & Kuba


Aktuálně běží rezervace pro rok 2020.
>>> Rezervujte si včas svůj svatební termín <<<